chasible سریال داستان سریالی داستان کارخانه

chasible: سریال داستان سریالی داستان کارخانه بازیگران فیلمنامه بهزاد (حمید گودرزی)

گت بلاگز اخبار اجتماعی احتمال اجرای رجیستری گوشی تلفن همراه از اول تیرماه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از احتمال اجرایی شدن طرح رجیستری تلفن‌های همراه از آخر خردادماه خبر داد. 

احتمال اجرای رجیستری گوشی تلفن همراه از اول تیرماه

احتمال اجرای رجیستری گوشی تلفن همراه از اول تیرماه

عبارات مهم : همراه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از احتمال اجرایی شدن طرح رجیستری تلفن های همراه از آخر خردادماه خبر داد.

یدالله صادقی در گفت وگو با ایسنا، ضمن تاکید بر اهمیت اجرای این طرح در کم کردن قاچاق موبایل، اظهار کرد: اجرای طرح رجیستری گوشی دارای دو بخش است که یکی از این بخش ها به قواعد تجاری و دیگری به زیرساخت های فنی مربوط می شود.

احتمال اجرای رجیستری گوشی تلفن همراه از اول تیرماه

وی ادامه داد: در حوزه قوانین و قواعد تجاری ما در وزارت صنعت، معدن و تجارت اقداماتی را در دستور کار قرار داده ایم، ولی در بخش زیرساخت های فنی عنوان در اختیار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات واقع شده است است تا با استفاده از دستگاه های خاص شرایطی ایجاد شود که امکان رجیستری تمام تلفن های همراه وجود داشته باشد و در عین حال در موارد مبادله گوشی و خرید و فروش آن، فرد با مشکلی مواجه نشود.

صادقی با تاکید بر این که در اجرای این طرح دچار نشدن مردم به مسئله از اهمیت خاص ای برخوردار هست، گفت: برهمین اساس طی ماه های گذشته وزارت ارتباطات با جذب پیمانکاران متفاوت در حال انجام این بخش است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از احتمال اجرایی شدن طرح رجیستری تلفن‌های همراه از آخر خردادماه خبر داد. 

معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: طبق اطلاعاتی که از سوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا به دست ما رسیده، ظاهرا امور مربوط به این بخش در حال انجام است و به احتمال زیاد تا آخر خردادماه این طرح اجرایی می شود.

به گزارش ایسنا، علاوه بر رجیستری تلفن همراه، سامانه ای نیز به تازگی طراحی شده است و طبق آیین نامه های مدون واردکنندگان گوشی ملزم شده است اند از آخر اردیبهشت ماه امسال کالای خود را با ثبت شناسه خاص وارد کنند.

پ یش از این سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در آخرین روزهای سال گذشته از اجرایی شدن طرح رجیستری تلفن های همراه تا تیر ماه ۱۳۹۶ خبر داده بود، محمود واعظی-وزیر ارتباطات-هم در آخرین اظهار نظرهای خود در این زمینه گفته بود: با وزارت صنایع و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز هماهنگ کردیم و امیدواریم این فرآیند تا تیر ماه اجرایی شود.

احتمال اجرای رجیستری گوشی تلفن همراه از اول تیرماه

وی البته این توصیه را هم یادآور شده است بود که مرحله پایلوت رجیستری انجام شده است و دستگاه های ذی ربط خریداری شده است و بدهید ترتیب پرسشها سخت افزاری حل شده است ولی در بعد نرم افزاری هنوز مشکلاتی وجود دارد که امیدواریم تا تیر ماه ۱۳۹۶ به نتیجه برسد

واژه های کلیدی: همراه | رجیستری | اجرای طرح | تلفن همراه | تلفن همراه | وزیر ارتباطات | مبارزه با قاچاق | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs