chasible سریال داستان سریالی داستان کارخانه

chasible: سریال داستان سریالی داستان کارخانه بازیگران فیلمنامه بهزاد (حمید گودرزی)

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (439)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (439)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (439)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

بالاخره سفر پاریسمان که با تور اینستاگرامی “آرمین سفر” انجام گرفته بود با این بای بای به آخر رسید و از فردا در وطن خودمان در خدمتتان هستیم. واقعاً سفر خیلی خوبی بود، خیلی بهمان خوش گذشت! امیدواریم آرمین باز هم از این تورهای اروپایی برگزار کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (439)

بهرام بیضایی و بهروز وثوقی؛ یا چگونه نخبه های فرهنگی را فراری می دهیم؟ یا چگونه حضورشان حسرت می شود؟ یا کاش کشور عزیزمان ایران جهت همه ایرانیان بود!

سلفی افتر ورزشِ گلاره عباسی در یکی از کلوب های ورزشی شمال تهران. جان؟؟ از کجا فهمیدیم افتر ورزش است؟! خب یک نگاه به صورت فرد کاملاً ثابت میکند که قبل از ورود به کلوب است یا بعد از خروج از آن!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

تنمان لرزید هنگامی که این سلفی عارف را در صفحه خودش دیدیم. گویا صفحه عارف لرستانی نازنین من بعد به دست همسر عزیزش اداره خواهد شد. روحش شاد و یادش گرامی.

دل رنجیده ی کی بودی تو؟! این رنجش به لیگ فوتبال روسیه که ارتباطی ندارد خدایی ناکرده؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (439)

تبریک بی آخر به بانو گلاب آدینه که عالی ترین بازیگر زن جشنواره فیلم پکن شدند و اینگونه آراسته و شیک جایزه آن را دریافت کردند. جایزه ای که جهت بازی ایشان در فیلم سینمایی “آبجی” بوده هست. تبریک به سینمای ایران.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

خاطره بازی خبر صالحی با این تصویر قدیمی در کنار رضا گلزار مربوط به روزهای ابتدایی تاسیس گروه آریان. رضا از آریان روی بیلبوردِ همت رفت و از بیلبورد به وسیله ایرج قادری به سینما آمد و ستاره شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (439)

چند روز پیش با خودم فکر میکردم که گوشی های تاشو و کشویی مگر هنوز مشتری دارند که تولیدشان ادامه دارد؟ که با این تصویر نرگس آبیار مواجه شدم.

سلفی برزو ارجمند و شهرام عبدلی در پشت صحنه سریال “سر دلبران” که در یزد در حال فیلمبرداری است.

نمیدانم در یزد چه خبر هست، آن هم در این زل گرما که اینهمه بازیگر و صورت این روز ها عکساشون از این شهر قشنگ آپلود میشود. تا آنجایی که میدانم در این ایام هیچ مراسم و جشنواره ای هم در این شهر نداریم.

فاطمه گودرزی به آرایشگاه رفته بود که بعد از آن تا تنور داغ بود این تصویر را به اینستاگرامش چسباند.

عجب عکسی! عمو خسروی نازنین که یاد و خاطرش همواره جهت ما عاشقان سینما زنده هست، با ظاهر جالب دهه شصتی اش در یکی از شب هایی که دیگر هیچگاه تکرار نشدند، چون عمو خسرو رفت و دیگر هیچگاه همانندش نیامد و نخواهد آمد.

فصل دوم سریال “لیسانسه ها” به کارگردانی سروش صحت که فصل اول آن خوب از آب درآمد و مورد استقبال مردم قرار گرفت، روز گذشته با حضور تمامی عوامل استارت خورد تا انتظار جهت پخش این سریال به روزهای آخر خود برسد.

گشت و گذار وطنی سینا حجازی خواننده دوست داشتنی کشورمان. به ولله ستاره تویی، ولله چاره تویی، اونی که خوشبختت میکنه به ولله آره تویی!

کار و بار شاهرخ استخری خوب گرفته و شعبه تازه فروشگاه زیور آلات اش را در مشهد افتتاح کرده است.

عکسی قشنگ از آتیلا و دختر زیبایش جانان زن در سواحل گرم و نرم کشور ترکیه. آتیلا جان تا میتوانی از حضور در ترکیه لذت ببر، چون با روندی که اردوغان در پیش گرفته همین روزهاست که همراه ترکیه ای ها جهت تماشای کنسرت به سالن میلاد برویم!

سلفی روزبه نعمت اللهی و امیر نوری در بهار دلتنگی در کافه ی روزبه. کلاً نشانه از هنرمند شدن و انجام فعالیت های هنری این است که به شهرت و نان و نوایی برسی و بلافاصله شغل دوم ات (که اکثراً یک رستوران و یا کافه است) را راه بیاندازی.

یادی میکنیم از عزیزی که گویا این روزها از یادها رفته هست. صدای گرم و زیبای مرتضی پاشایی در این ایام خیلی کمتر از قبل به گوش میخورد که این ذات تابع الزمان و جوگیر بودن ایرانی ها را نشان میدهد. نه آن بلبشویی که هنگام کوچ مرتضی به راه انداختیم و نه این بی مهریِ تلخ. دلمان جهت مرتضی تنگ شده، هنگامی که که با بدنی کبود روی سن میرفت و باعشق دردهایش را آواز میکرد انتظار این فراموش شدن را نداشت. روحش شاد.

مهسا کرامتی و همسرش در کنار شبنم قلیخانی، محمد حاتمی و دوست عزیزشان در حاشیه یک نمایش این تصویر یادگاری را گرفتند.

سلفی امیر کربلایی زاده در کنار شقایق دهقان، مهراب قاسمخانی و امیر ژوله در پشت صحنه برنامه خندوانه. بنظر می آید رامبد جهت تنفس منصوعی به برنامه در اغمایش باز به استندآپِ این عزیزان روی آورده است.

سلفی حسین مهری با ژستی که میتوانست یک ژست خوب جهت شعار تبلیغاتی بعضی عزیزان رد صلاحیت شده است باشد. (من درختم)

رضا شیری و شیث رضایی و هزاران حرف ناگفته ای که نه شما دانید و نه من! تنها چیزی که ما میبینیم آن چیپس و ماستی است که رضا شیری جهت شیث لقمه کرده. امیدواریم تا آخرش با هم خوب باشند!

از برابر کپشنِ زیر تصویر (یه شب سخت) بی تفاوت عبور میکنیم.

پژمان بازغی و خانواده عزیزش در حاشیه یک مراسم که بنظر می آید دیدار از یک گالری باشد.

پرویز خان پرستویی جهت تماشای یکی از فیلم ها به جشنواره جهانی فیلم فجر رفته بودند. در طول ساعاتی که جناب پرستویی در چارسو حضور داشتند تمامی عوامل و مسئولین برگزاری حواسشان به تمامی شرح و حواشی مراسم بود تا خدایی ناکرده موضوعی باعث بغض و یا صدور بیانیه از جانب آقای پرستویی نشود.

مثلا الآن میخواهی خاص و متفاوت جلوه کنی؟!

کدام روز خوب؟! بنده خدا را عاصی کردی! نتوانستی یک فیلم را در گوشی نگه داری تا پخش نشود و حالا از بی وفایی حرف میزنی؟!

محمد رحمانیان، هنگامی که متوجه تعداد سینماهایی که فیلم بدون کارگردان و خزعبل “سه بیگانه” را اکران میکنند میشود و آن را با تعداد سینماهایی که فیلم بی نقص خودش “سینما نیمکت” را اکران کردند مقایسه میکند.

محمد بنا به رد صلاحیت شدن علیرضا دبیر در کنار سایر ورزشکاران شورای شهر جهت دور بعدی انتخابات شوراها، تصویر العمل نشان داد. انصافاً هم ردیف قرار دادن علیرضا با سایر ورزشکارانِ متخصص در امور مربوط به شاخ بز، کمی بی انصافی هست. توصیه جالب اینجاست که یکی از ورزشکارانِ شورا که در این مدت زیاد از فعالیت در شورای شهر در سینما و تلویزیون هنرنمایی کرده، تایید صلاحیت شده است است!

احسان کرمی، مدلِ برند لامبورگینی در ایران. البته در این تصویر هیچ اثری از محصولات این برند نمیبینیم، ولی خب چون احسان گفته، حتما اینگونه است و قبول میکنیم که تصویر جهت این برند است!

دیبا زن زاهدی در حاشیه مراسم اکران شخصی فیلم “نقطه کور” که روز گذشته در پردیس ملت برگزار شد.

بانو معتمد آریا در روز سوم جشنواره جهانی فیلم فجر در مجتمع چارسو.

سه چیز در این دنیا نهایی ندارد.

جهان هستی، حماقت بشر و خارجگردی های لیلا بلوکات. البته در مورد اولی و دومی خیلی مطمئن نیستم!

– آلبرت اینشتین بعد از عضویت در اینستاگرام

علیرام نورایی و رفقا در حال رفتن به دعوا.

تصویر یادگاری ونوس کانلی در کنار استاد بهرام ابراهیمی و امیر خان دژاکام، دو تن از اساتید ارزشمند تئاتر.

میترا حجار بعد از تماشای نمایش عزیزان، این تصویر را در کنار شبنم فرشادجو و مونا فرجاد گرفت.

استاد محمد رحمانیان، این بار بعد از تماشای تئاترِ بالا!

و نوشابه ای که خاطره حاتمی جهت ستاره پسیانی در اینستاگرامش باز کرد.

عکسی دیدنی از یکتا ناصر و همسرش به همراه سوفیا کوچولو که بسیار شبیه مادرش است.

روز گذشته تالار وحدت میزبان مراسم چهلمین روز درگذشت زنده یاد علی معلم بود که با حضور بازیگران و صورت های معروف و اشخاص مشهور قابل توجهی برگزار شد. مصطفی زمانی در حال ورود به تالار.

کوروش تهامی و همسرش مانند هر لحظه ارادت خود به علی معلم را ثابت کردند.

شهاب حسینی هم به این مراسم یادبود آمد.

شیلا خداد و همسر محترمش در تالار وحدت. فریدون جیرانی هم در بعد تصویر قابل تشخیص است.

آنا نعمتی در تالار وحدت، در میان تصاویری زنده از مرد هر لحظه خوشپوش سینما.

استاد علی نصیریان هم جهت حضور در مراسم یادبود آقای معلم خود را به پل حافظ رسانده بودند. تصویرهای مربوط به این مراسم خیلی زیاد بودند که به این چند مورد بسنده کردیم.

حسن ختام مطلب امروز، تصویری ناب و دیده نشده از یک جمع تکرار نشدنی هست. عزیزانی که نامشان در زیر تصویر آمده و نیازی به معرفی ندارند.

همچنین فرارسیدن عید سعید مبعث را خدمت همه شما عزیزان تبریک عرض میکنم. امیدوارم روزهای خوبی پیش رویتان باشد. تا مطلب بعدی، روزگارتان خوش.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | سینما | ایرانی | تصویری | سینمای | جشنواره | سینمایی | ایرانیان | تالار وحدت | اینستاگرام

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (439)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (439)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs